Ubytovací řád        www.penzion66.cz

Milí rekreanti, hosté a náhodně zbloudilí, vítejte u nás!

Ubytovací řád předpokládáme moc lidí nečte, anžto přijeli za potěšením a zážitky, nikoliv se nechati poučovat. Zbytečné plky tedy vynechejme a vydejme se za poznáním a hledání štěstí podle vzoru Route 66, tedy vstříc vzrušení a dobrodružství, plných neočekávaných překvapení. Pokud však byste po té namáhavé cestě po odpočinku zatoužili a postel před položením se do trávy upřednostnili, pak je nám ctí, že právě náš penzion jste si k nicnedělání a lenošení zvolili, protože vězte, že i majitelé mají smysl pro příjemné odreagování a i oni umí občas jen tak spočinout, a tedy určitě vám rozumí, však jistě rádi z lenošky se rychle zvednou a za hesla náš host náš pán určitě vašim požadavkům jakožto správní hostitelé zadosti učiní. Modré z nebe sice ještě nosit neumíme, ale dovoleno jest toho u nás hodně:* Ubytujeme vás v kteroukoliv denní i noční hodinu, zvoňte do úmoru

* Chatujte, mailujte, netujte či koukejte na filmy též do úmoru, pokud partner(ka), či děti vám to dovolí - neomezený internet je vám k dispozici

* K dispozici jsou vám též bar, snídárna, společenská místnost, zahrada s ohništěm a krbem, parkoviště, garáž (úschova jízdních kol, motorek, lyží, pracovní obuvi)

* Nikoliv dovoleno, ale přímo vítáno, je též vstávat s úsměvem, s úsměvem se zdravit s majiteli i personálem, veselé vtípky a historky z natáčení trousiti, s partnerem (kou) se líbati a neposedné děti hrou baviti, tedy dobrou náladu kol sebe geometrickou řadou klonovat a v rytmu kdo si hraje nezlobí se děckem vzdor rodnému číslu u nás stát

* Zpívat můžete i jinde než v koupelně!

* Přezouvat se hned u dveří též nemusíte!

* V posteli můžete být celý den - užijte si to u nás, když doma to nejde a vstáváte s kuropěním! Jen samozřejmě v den odjezdu to nebude taková Hawai, to víte, na konci vždy něco krásné začíná ...

* Zubní pasta na umývadle, neustlaná postel, plný odpadkový koš, vlasy v koupelně a podobné nesmysly, co vás zdržují a kradou čas na odpočinek - hoďte za hlavu, máme skvělý personál

* Napadají vás i jiné nesmysly, co byste chtěli dělat a nevíte, zda je to ještě pro majitele únosné? Tak nám je pošeptejte, dole v recepci máme na to kouzelnou krabici šeptilku, která i připomínky, návrhy a podněty sbírá a při dalších vašich návštěvách možná splní!
A je to tady: Na oplátku od vás očekáváme:


* Přátelé, vy co kouříte, a ještě se vám nepodařilo sžít se s obsahem věty Normální je nekouřit, nekuřte nám prosím v prostorách penzionu, bývala zde prachárna a je tu velmi nebezpečno.

* Dopřejte spánku nejen sobě, ale i ostatním hostům, a v době od 22.00 do 6.00 hodin dodržujte noční klid.

* Domácí miláčky nechejte příbuzným. Pokud by však kvůli tomu měla nastat rodinná hádka či vám hrozila žaloba Spolku na ochranu zvířat, uděláme vyjímku.

* Nezkoumejte zásuvky, nedělejte ohníčky, nestěhujte nábytek, nechroupejte oplatky u PC Dle uvážení raději zkoumejte své drahé polovičky, až jiskérky v očích jim budou naskakovat a oheň v duši zapálí, stěhujte se k nám pravidelně na dovolenou a kromě oplatků ochutnejte vše, co vám zdejší kraj nabízí.

* Všechno podezřelé nám raději přenechejte

* Něco ke klíčům - necháváte si je po celou dobu pobytu u sebe. Při ukončení pobytu zamkněte pokoj a klíče vhoďte do trezorku na chodbě nebo nechejte na recepci a přibouchněte za sebou venkovní dveře.
Jak vidíte - neočekáváme vlastně nic, tedy nic, co by zaskočilo slušné lidi, tedy něco přece ale: Zaplacením účtu doufáme vaše touhy k nám opět zavítat nekončí a věříme, že nás zase rádi navštívíte a inspiraci pro splnění svých tajných přání políbením múzy Penzion 66 u nás najdete. Majitelé penzionu to už vyzkoušeli. Funguje to! Máme na to know how. Chcete ho znát?

Až doposud jste vydrželi číst? Úžasné. Přijde lahůdka - Návod, jak a kam telefonovat. Ti, kteří zásadně návody nečtou, nechť se hlásí u pana správce - rád pozná lidi stejné krevní skupiny.

Telefon na pokoji vás spojí s recepcí, kanceláří i manželem(kou) ubytovaným(nou) ve vedlejším pokoji - to byl jen žert pochopitelně, ale pokud přece, tak mezipokojové volání = k číslu pokoje přičtete 100, např. pokoj č. 6 zavoláte přímým vytočením čísla 106, ju?

Interní čísla:
- recepce, bar, snídárna, internet 12
- kuchyňka, společenská místnost 101
- správce, účetní 14, 15
V případě, že se nedovoláte na č. 12, stiskněte prosím tlačítko "recepce" na hlásce u vchodu.

Pomocí čísla 0 je možné volat:
- policie (0) 158
- hasiči (0) 150
- sanitka (0) 155
- všechna čísla (0) 800 ... ...
- a pro čísla X karty (0) 822 ... ...
Běžné telefonování je možné prostřednictvím X karty, kterou lze zakoupit v recepci.

Budíček: zadejte prosím na vašem telefonu #58hhmm (např.: #580530 - budete zbuzeni ústřednou 05,30 ráno), storno budíčku #583

No a telefonní marketing až příště.

Teď už příjemný pobyt a na brzkou viděnou při další Vaší návštěvě u nás! Bylo nám potěšením.

správci penzionu
Copyright © ing. Renata Bartková


 

Kontakt

adresa penzionu:
Dolnoveská 66
763 16 Fryšták
telefon:
GSM-brány:
+420 603 894 227
nebo
+420 577 912 735
Email

souřadnice:
šířka Y (LAT) = 49.27499, délka X (LNG) = 17.673921

QR


old web