penzion zlín - hotel zlín - ubytování zlín

česky slovensky english
Nabízíme pronájem promítací místnosti včetně projekční technologie DLP 3D - XGA 1024 x 768 - 3000 LUMENS - 17000:1. Projekce VGA (in 2x, out 1x) nebo HDMI (MHL in 1x) i jako sekundární monitor. Možnost USB (in 2x) i LAN. Plátno 1500 x 1000 mm nebo větší obraz na bílé pozadí. Cena 500,-Kč/hod. nebo dohodou. Počet školených osob max. cca 25.V celém penzionu je k dispozici zdarma internet s přípojkou RJ45 nebo s technologií WIFI s dostupností ve všech pokojích - propustnost až 8192 Kbit/s z vnější síťe. Mezi spolubydlícími kolegy můžete komunikovat rychlostí až 300 Mbit/s). Doporučujeme Vám, používat vlastní notebook nebo PC. Internetová přípojka je tak výkonná, že můžete sledovat i všechna dostupná media a jejich programy.


Pro hosty, kteří si nechtějí PC pujčovat nebo vozit s sebou, je na recepci k dispozici bezplatný neomezený internet s rychlostí až 8192 kbit/s.

Můžeme Vám na pokoj zapůjčit naše PC (OS LINUX) s neomezeným internetem (8192 Kbit/s). Platíte jen za zapůjčení PC, neplatíte nic za délku připojení a množství stažených dat.


Pokud si přivezete vlastní USB médium (flashdisk), můžete si na pokoji přehrát Vaše filmy, natáčení nebo fotografie- stačí zasunout do USB vstupu multimediálního LED monitoru. Pokud si DVD-medium (CD) dovezete, můžete si je přehrát na pokojovém zařízení.


Copyright © 1. Internetova Komercni, spol. s r.o.