Ubytování Zlín, Penzion Zlín

česky slovensky english

Penzion Zlín

Penzion 66 | Penzion a ubytování Zlín
tel. 577912735

Hledáte ubytování ve Zlíně či jeho okolí? Preferujete moderní ubytovací zařízení? Zavítejte do Penzionu 66, který se nachází 6 km od Zlína ve městě Fryšták pár minut cesty automobilem od samotného centra Zlína. Svým návštěvníkům nabízí příjemné ubytování typu hotel garni v moderních pokojích, jejichž hlavní chloubou jsou speciální bublinkové vany. Od konkurenceschopných ubytovacích objektů se Penzion 66 může lišit multimediální vybaveností včetně možnosti užití promítací místnosti. Může se též lišit i exteriérem: přilehlým lesoparkem, pohodlným uzavřeným parkováním, venkovním krbem, altánem s masivními zahradním posezením a dalším vybavením. Oceníte rovněž prostorné a bezpečné parkování, které se nachází za penzionem a není viditelné od příjezdové silnice.

Svou polohou a také velikostí můžeme tento penzion zařadit do kategorie ***. Oceníte zde přijatelné ceny za ubytování a vysokou kvalitu nabízených služeb. Penzion 66 je zasazen do tichého prostředí, které je obklopeno lesem a vodními plochami.

Ubytovat se můžete v některém z moderně zařízených pokojů, nebo si objednat apartmán. Jsou na úrovni vícehvězdičkového hotelu. Díky své vybavenosti tento penzion poslouží také pracovníkům ze zahraničí, kteří do České republiky míří na pracovní cestu nebo rekreaci.

Cestujete-li za aktivním odpočinkem, přijdete si zde na své jak v letním, tak i zimním období. Toto ubytování ve Fryštáku u Zlína patří mezi hlavní cíle mnoha milovníků přírody a sportu. Okolí je protkáno hustou sítí cyklistických stezek a pěších túr. Na své si zde přijdou také příznivci relaxace, jimž se nabízí nedaleké Lázně Kostelec. Ve zdejších lázních se můžete těšit na léčebné procedury, které pomohou s problémy spojené s pohybovým aparátem.

A rybáři, pozor! Každoročně zde na blízkém rybníku probíhá oblíbená rybářská soutěž, jíž se můžete zúčastnit, pokud zrovna budete pobývat v Penzionu 66. Tento penzion Zlín může vyhovovat různým jednotlivcům i skupinám návštěvníků, protože si zde mohou naplánovat program podle svých představ..


Naše tel.čísla GSM brán:

603 894 227,

nebo tel.číslo bez příjmu SMS:

577 912 735

Mail: e-mail
Adresa: Dolnoveská 66 Fryšták, Zlín

Další informace na rezervaci.

Těšíme se na Vaši návštěvu


ubytování Zlín
Copyright © 1. Internetova Komercni, spol. s r.o.